Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowe Łąki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom szeregowy Jelenia Góra

Jelenia Góra(Nowe Łąki + 25 km)

949 000 zł88,81 m² 10 685,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Bolesławiec(Nowe Łąki + 22 km)

565 000 zł173 m² 3 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Dwa mieszkania w domu wolnostojącym z osobnym wejściem, ogródkiem i tarasem z widokiem na rzekę Bóbr. To doskonałe rozwiązanie pomiędzy mieszkaniem a domem. Działka 532 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra(Nowe Łąki + 25 km)

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom położony w Cieplicach w spokojnej i zielonej okolicy. Podzielony na trzy oddzielne mieszkania z osobnym wejściem. Idealnie nadaje się do zamieszkania dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski(Nowe Łąki + 13 km)

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny w Niwnicach, 10 km od Lwówka Śląskiego. Posiadłość ta zachwyca przestrzeniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sobieszów,Jelenia Góra(Nowe Łąki + 25 km)

380 000 zł263 m² 1 444,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom W cenie mieszkania | widok na śnieżne kotły I zamek chojnik | sobieszów Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie, w stanie surowym zamkniętym z dużym plusem, ale o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kotliska

Kotliska(Nowe Łąki + 19 km)

2 690 000 zł2 192,30 m² 1 227,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 272 m²

Wyjątkowa posiadłość z nieograniczonym potencjałem - Kotliska, dolny Śląsk Wyobraź sobie przestrzeń, gdzie natura spotyka się z architekturą, a cisza otula Cię od pierwszego kroku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Uniejowice

Uniejowice(Nowe Łąki + 8 km)

1 790 000 zł234 m² 7 649,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Atrakcyjny dom wśród zieleni w Uniejowicach Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży posiadłości ulokowanej w miejscowości Uniejowice. Zaletą tej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stara Kraśnica

Stara Kraśnica(Nowe Łąki + 18 km)

310 000 zł320 m² 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek przedstawiają ofertę dwóch przedwojennych budynków: dom mieszkalny oraz stodołę, zlokalizowane w cichej i malowniczej wsi Stara Kraśnica. Budynki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Żurawia

Kwiatowe,Bolesławiec(Nowe Łąki + 22 km)

649 000 zł80,40 m² 8 072,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec prezentuje nowe domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,4 m (plus strych), zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Męcinka

Męcinka(Nowe Łąki + 23 km)

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedaż na wyłączność Nowoczesny dom wolnostojący z 2025 roku - Męcinka Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: męcinka, powiat jaworski Powierzchnia użytkowa: 135 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Łąki

Nowe Łąki,dolnośląskie

599 000 zł124 m² 4 821,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego znajdującego się w miejscowości Nowe Łąki znajdującej się między Złotoryją a Lwówkiem Śląskim. Dom o pow. użytkowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij